Bezpieczne i efektywne leczenie kanałowe we Wrocławiu

Propozycja usług z obrębu stomatologii estetycznej w znajdującym się we Wrocławiu gabinecie Witadent jest z chęcią wykorzystywana przez osoby, które zamierzają mieć nie tylko zdrowe zęby, ale też dobrze wyglądać. Dostępne zabiegi jak na przykład wybielanie zębów zrobione są przez ekspertów, którzy zawsze dostosują cykl zabiegów do stanu zębów pacjenta. Konkretne rekomendacje oraz rozkład zabiegów omówione są ze stomatologiem, aby pacjent lub klientka mieli gwarancję, że decydują się na właściwe leczenie.

Poza wybielaniem można zapisywać się na: nałożenie licówek kompozytowych oraz pełnoceramicznych, nakłady koronowe i korony z przeróżnych materiałów, usunięcie osadu nazębnego, usuwanie kamienia nazębnego z skaling, fluoryzację kontaktową lub wykonanie wkładów z włókna szklanego. W wypadku wybielania zębów stosowana jest metoda nakładkowa lub przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Pacjenci najczęściej zdecydowani są także na wybielanie zębów martwych, bo często zęby po leczeniu kanałowym mają inny odcień. Każdorazowo metoda wybielania dostosowana jest do potrzeb chorego oraz jego stanu zębów. Chory jest informowany o tym, że podczas wybielania nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów oraz nie może przyjmować preparatów przeciw nadkwasocie żołądka.

Rekomandowane jest też powstrzymywanie się od używania innych środków wybielających. W chwili, gdy założone są szyny trzeba uniknąć picia i jedzenia. Dostosowanie się do rekomendacji wpływa na efektywność leczenia. Stosowane w Witadent techniki wybielania są bezpieczne. Jedynie powinny ich unikać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Wybielanie nie wpływa na kondycję szkliwa oraz nie stwarza niebezpieczeństwa pojawienia się próchnicy. Przed zabiegiem usuwany jest kamień nazębny, jak i wypełniane są ubytki próchnicowe. Ze względu na to zęby pacjenta są w świetnym stanie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz