CZY WAZELINA JEST DOBRA DLA TWOICH RZĘS?

Szukasz sposobu na wydłużenie rzęs? Wazelina może nie jest odpowiedzią, ale stosowanie jej na linii rzęs może przynieść inne korzyści.Zapoznaj się z naszymi poradami ekspertów, dzięki którym możesz promować wzrost rzęs i osiągnąć wszystkie swoje cele związane z rzęsami!

CO WAZELINA ZROBI NA TWOJE RZĘSY?

Chociaż wazelina nie sprawia, że ​​rzęsy rosną dłużej, może pomóc w utrzymaniu ich nawilżenia, blokując nawilżenie, a tym samym zapobiegając łamaniu się rzęs. Wazelina jest bardzo delikatna i po nałożeniu na powiekę często sprawia, że ​​rzęsy wydają się grubsze. Zobacz na https://urodaizdrowie.pl/czy-odzywka-do-rzes-moze-pomoc-ci-zadbac-o-zdrowie/

WSKAZÓWKA: Jeśli zdecydujesz się na użycie wazeliny na swoje naturalne rzęsy (nigdy z przedłużaniem rzęs!), pamiętaj, aby nakładać ją po dokładnym umyciu rąk i twarzy. Zmniejsza to ryzyko uwięzienia brudu lub bakterii w twoich rzęsach, co może skutkować reakcją skórną, wypryskami lub infekcją.

Łatwiejszym sposobem na uzyskanie wyglądu grubszych rzęs jest pokolorowanie rzęs! Jeszcze lepiej połącz koloryzację z liftingiem, aby Twoje rzęsy wyglądały na pełniejsze I dłuższe nawet do ośmiu tygodni!

CO NAŁOŻYĆ NA RZĘSY, ABY ICH WZROSŁY

Być może słyszałaś, że niektóre olejki lub składniki są „KLUCZEM” do wspomagania wzrostu Twoich rzęs. Jesteśmy tutaj, aby obalić mity i ujawnić, co tak naprawdę może skutkować dłuższymi rzęsami.

Zobacz te najczęściej zadawane pytania dotyczące wzrostu rzęs:

Czy olejek rycynowy pomaga rosnąć rzęsom? Nie. Chociaż olej rycynowy zawiera kwasy tłuszczowe, które odżywiają skórę, nie przyczynia się do wzrostu rzęs.

Czy olej kokosowy pomaga rosnąć rzęsom? Tak. Nałożony umiarkowanie na naturalne rzęsy olej kokosowy może stymulować wzrost rzęs.

Czy oliwa z oliwek pomaga rosnąć rzęsom? Tak. Kiedy delikatnie nałożysz oliwę z oliwek na linię rzęs (przed snem jest zalecane), naturalnie nawilża ona Twoje rzęsy przez noc i może pomóc im rosnąć.

Czy odżywka do rzęs pomaga rosnąć rzęsom? Absolutnie! Stosowanie odżywki do rzęs to najbardziej niezawodny sposób na przyspieszenie wzrostu rzęs i uzyskanie najlepszych rezultatów. Szukasz jednego do wypróbowania? neuLASH PROFESSIONAL™ to nasza odżywka do rzęs, którą można kupić w lokalnym salonie Lash Lounge.

PAMIĘTAJ: Jeśli masz przedłużane rzęsy, NIE używaj wazeliny i olejków, ponieważ mogą one zerwać wiązanie kleju i spowodować odklejenie przedłużek od twoich naturalnych rzęs. Zamiast tego zapytaj swoją stylistkę o sposoby promowania wzrostu rzęs za pomocą przedłużania.

JAK NATURALNIE ZAPRAWIĆ RZĘSY?

Jeśli chcesz, aby Twoje naturalne rzęsy rosły dłużej i pozostały takie, najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest czyszczenie, szczotkowanie i pielęgnacja rzęs. Stosowanie odżywki do rzęs, oleju kokosowego lub oliwy z oliwek może nadać linii rzęs dodatkowy niewielki impuls, aby pomóc im rosnąć. Możesz również uzupełnić swoją dietę superfoods, aby upewnić się, że Twoje rzęsy (i włosy) otrzymają wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują, aby zachować zdrowie!

KUP SWOJE WYMARZONE RZĘSY W LOUNGE RZĘS

Chcesz od razu dłuższą, bardziej gęstą linię rzęs? Pełen zestaw przedłużania rzęs od The Lash Lounge to odpowiedź! Nasz konfigurowalny proces umożliwia współpracę ze stylistką rzęs, aby wybrać metodę aplikacji, podkręcenie, poziom rzęs i nie tylko, dzięki czemu możesz uzyskać swój własny wygląd!

Produktów, które pomogą Ci wyhodować długie rzęsy

Istnieje wiele sposobów na poprawę wzrostu rzęs: możesz użyć olejków eterycznych, masować powieki i zrobić sobie przerwę od makijażu. Ale najprostszym sposobem na ich wzbogacenie jest urozmaicenie codziennych posiłków. Wszystko, co musisz zrobić, to zjeść zdrowe i pyszne jedzenie, które przyniesie korzyści nie tylko twoim rzęsom, ale całemu ciału.

My w Bright Side przeszukaliśmy internet, aby dowiedzieć się, jakie smaczne i łatwo dostępne produkty dostarczą Twojemu organizmowi witamin potrzebnych do długich i zdrowych rzęs.

1. Jajka

Dlaczego działają: Jaja są bogate w białko.

Co robią: Włosy i rzęsy składają się z keratyny. Pokarmy bogate w białko pomagają organizmowi uzyskać odpowiednią ilość aminokwasów do produkcji keratyny. Sprawi, że Twoje rzęsy będą mocniejsze i dłuższe.

2. Łosoś

Dlaczego to działa: Łosoś jest źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, witaminy D i witamin z grupy B.

Co robi: Kwasy Omega-3 chronią rzęsy przed łamaniem, łamliwością i wypadaniem. Witamina D i witaminy z grupy B wspomagają wzrost rzęs.

3. Orzechy

Dlaczego działają: Orzechy dostarczają organizmowi kwasy Omega-3 i witaminę E.

Co robią: kwasy tłuszczowe wraz z witaminą E transportują krew i tlen do mieszków włosowych. Zwiększa przepływ krwi i wzmacnia mieszki włosowe. Pomaga dłużej utrzymać rzęsy na swoim miejscu i zachęca je do szybszego wzrostu.

4. Owoce i warzywa

Dlaczego działają: Owoce i warzywa zawierają witaminy A i C.

Co robią: te witaminy korzystnie wpływają na wzrost rzęs i produkcję kolagenu. Skórka owoców i warzyw zawiera krzemionkę, niezbędny minerał, który pomaga Twoim rzęsom stać się długimi i zdrowymi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz