Dekoratorska oraz solidna ceramika włoska

Dystrybucją dekoratorskiej i solidnej ceramiki z Włoch zajmuje się sklep Sekret Elegancji. Efekt płytki, jaki można otrzymać to: marmuropodobne, podobne do kamienia, płytki imitujące beton, gres imitujący drewno a także loftowe. Znaczy to, że abstrahując, czy ktoś poszukuje czegoś w designie w większym stopniu tradycyjnym albo może modernistycznym, znajdzie cokolwiek dla siebie. Kiedy natomiast nie do końca jest się pewnym, to na witrynie sklepu można przejrzeć wybrane projekty albo umówić na skonsultowanie z wykwalifikowanymi ekspedientami ze sklepu. Pewne natomiast jest to, że wybierając dowolne płytki betonopodobne ich sposób wykonania będzie niepodważalny.

Płytki marmuropodobne zaliczają się do wyjątkowo popularnych. Marmur to surowiec kojarzący się z ekskluzywnością i wyszukanym stylem. Z tego powodu opłaca się wybierać te płytki, jeśli podobne efekty chciałoby się pozyskać w wybranych wnętrzach. W asortymencie galerii włoskich płytek Sekret Elegancji można oczekiwać na szeroki dobór gatunków płytek, w licznych opcjach wybarwienia oraz designu. Płytki przypominające naturalny kamień zalecane są głównie do pomieszczeń zaaranżowanych modernistycznie. Dostępne są również płytki ceramiczne imitujące beton, jakie rekomendowane są do pomieszczeń industrialnych.

Minimalizm i prostota powodują, że płytki z takiej kategorii sprawdzą się także we wnętrzach minimalistycznych. Płytki betonopodobne wskazują wyglądem oraz strukturą betonową ścianę lub podłogę. Taki gres pozostaje w trendach już od kilku lat a także nic nie prognozuje, że miałoby się to zmienić. Do oryginalnych rozwiązań w katalogu zalicza się gres imitujący drzewo. Kafelki ceramiczne tego typu dedykowane są do wykończenia podłóg zarówno w mieszkaniach stylizowanych klasycznie, ale też modernistycznie. Szczególnie przypominają one konstrukcję oraz odcienie drzewa, a to kupujący zadecyduje jaki konkretnie rodzaj wybierać.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz