Firmy korzystające z usług firmy BIOS

Firmy korzystające z świadczeń firmy BIOS to wiele podmiotów. Są to: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty publiczne.

Usługi odpluskwianie dedykowane są także dla klientów indywidualnych. Każda z nich zawsze zrobiona jest skutecznie i bezpiecznie. Doświadczenie pokazuje, że usługi dezynfekcji, związane z dezynsekcją i usługi deratyzacji przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej wykonywane aniżeli dla klientów indywidualnych. Ekologiczne, skuteczne i bezpieczne – pozwalają pozbyć się gryzoni. oddziałują na czystość w zakładzie pracy albo umożliwiają radzić z efektami zalania mieszkania.

Specjaliści z BIOS uczestniczą w kursach, dlatego zawsze realizują wszystko na wysokim poziomie. Cennik ustalany jest indywidualnie. Od dwóch dekad BIOS zachowuje rangę lidera na rynku. Każda dezynfekcja przywróci czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Kiedy zaś zleceniodawca prywatny lub biznesowy będzie zmagać się z uciążliwymi insektami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Katalog świadczeń zawiera też odszczurzanie.

Wszyscy pracownicy orientują się w sposobach odnoszących się do konkretnych obszarów i usługi zrealizują na wysokim poziomie. W ofercie w dodatku znajdują się: usuwanie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie budynków. Alergeny usunięte są przy wykorzystaniu innowacyjnej techniki Allergoff PRO. To pozwoli neutralizować alergeny kurzu. Jest to efektywne nawet na pół roku, co ma znaczenie dla alergików. Nic dziwnego, że liczba zleceniodawców wzrasta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz