Jak to jest z tymi odkurzaczami bezprzewodowymi?

Dla tych, którzy są zadowoleni z „obniżonych” osiągów (że tak powiem ze względu na moc silników), możemy wybrać model PRZEZNACZONY. Łatwiejszy w obsłudze niż jego starszy brat z holowaniem, o prawie takim samym poziomie wydajności, ale z oszczędnością netto pod względem zużycia energii (do tej pory wszystkie są produktami w klasie A) i znaczną redukcją wytwarzanego hałasu.

Jedyną wadą jest mniejszy zbiornik w porównaniu z systemem holowniczym, co powoduje konieczność częstszego jego opróżniania. Produkt odpowiedni do codziennego sprzątania otoczenia, ale mniej wydajny, jeśli mówimy o „świetnym wiosennym czyszczeniu”.

Osobny rozdział stanowią odkurzacze WODA, nawet jeśli nadal nie są bardzo rozpowszechnione i bardzo drogie. Brud jest uwięziony w zbiorniku wypełnionym wodą, co zapobiega jego rozproszeniu podczas opróżniania. Doskonałe rozwiązanie dla osób uczulonych na kurz (nawet jeśli konserwacja i czyszczenie zbiornika wymaga czasu, zapewniając umycie go po każdym użyciu). Zobacz na stronie https://www.haloursynow.pl/artykuly/odkurzacz-bezprzewodowy-czyli-produkt-niezbedny-w-kazdym-domu,18087.htm

Zalety i wady

Oczywiście nie wszystko, co się świeci, jest złotem, zalety i wady są zawsze obecne. W obliczu znacznych oszczędności czasu i pieniędzy (worki kosztują i wymagają minimum praktyczności do wymiany) przy początkowej inwestycji nie jest obojętna. Najtańszy z odkurzaczy bezworkowych nadal będzie kosztował tyle samo, co dobry odkurzacz workowy.

Oczywiście, jeśli myślimy o inwestycjach długoterminowych, możemy również znaleźć oszczędności. Co więcej, w obliczu większego zbiornika niż tradycyjne worki, gdy opróżnimy go do śmietnika, będziemy musieli umieć nie rozsypywać brudu, co nie stanowiło problemu wodoszczelnych worków.

Czy bezprzewodowy odkurzacz naprawdę jest tego wart?

  1. Coraz częściej wybierana przez włoskie rodziny bezprzewodowa miotła elektryczna ma specyficzne cechy, które każdy powinien znać. Zobaczmy je razem
  2. Zaprojektowany przez Freepik

  3. W ostatnich latach ogromnie wzrosła popularność bezprzewodowych mioteł elektrycznych, a więc zasilanych bateryjnie. Ale czy naprawdę są niedrogie?

Wydaje się, że praktyczność tego urządzenia przekonała konsumentów, ale czy tej praktyczności towarzyszy odpowiednia wydajność? Uzasadnione pytanie brzmi: czy mop zasilany bateryjnie może ssać tak samo dobrze jak tradycyjny mop zasilany przewodem? Zobaczmy więc razem zalety i wady bezprzewodowej miotły elektrycznej.

Można śmiało powiedzieć, że dwa rodzaje miotły, zasilana bateryjnie i zasilana z kabla, mają znaczące różnice, o których powinieneś wiedzieć: zasięg, autonomia i moc są z pewnością jednymi z najważniejszych cech, które należy ocenić podczas testowania kup to urządzenie.

  1. Ogromną zaletą bezprzewodowych mioteł elektrycznych jest niewątpliwie swoboda ruchu wraz z integracją (w prawie wszystkich modelach) odkurzacza ręcznego.
  2. Daje to zatem możliwość wykorzystania ich do drobnego sprzątania, zarówno na podłogach, jak i na wyższych powierzchniach, takich jak stoły i półki.

Z drugiej strony potwierdzono, że tradycyjna miotła elektryczna jest bardziej odpowiednia do dokładnego czyszczenia, które zwykle wykonuje się w weekendy, kiedy w końcu można znaleźć potrzebny czas. Mimo że karana jest tym, że musisz odłączyć i ponownie podłączyć wtyczkę podczas zmiany części domu, zasilana kablem miotła uwalnia nas od obaw o wyczerpanie baterii i w większości przypadków zapewnia doskonałą moc ssania.

Nie należy lekceważyć obecności dobrej jakości filtrów, które gwarantują mniejszą recyrkulację drobnego zasysanego pyłu, ale przede wszystkim są w stanie zatrzymać alergeny, takie jak pyłki, sierść zwierząt i odchody roztoczy, wywołujące alergię na kurz.

Dlatego decydując się na zakup miotły akumulatorowej, musisz mieć świadomość, że koszt jest wyższy w porównaniu z tradycyjną: średnia cena waha się od 120 do 250 euro za modele z funkcją Turbo, która pozwala możesz zwiększyć moc ssania. Wydając ponad 250 euro, możesz zabrać do domu wysokiej klasy bezprzewodową miotłę elektryczną z najlepszą mocą ssania, większą autonomią i licznymi akcesoriami.

Wydajność oparta na wewnętrznych testach odsysania kurzu na twardych podłogach, dywanach i parkietach zgodnie z normą EN 60312-1 i osiągając wartości graniczne ssania określone w rozporządzeniu (UE) nr 666/2013.

H-FREE 500 jest wyposażony w szczotkę 2w1 i szczotkę do tapicerki oraz zintegrowaną dyszę do połączeń, którą można łatwo umieścić na korpusie głównym i na rurze, aby wyczyścić półki i wysokie powierzchnie. Akcesorium 2 w 1 jest idealne do twardych powierzchni i tapicerki, a akcesorium szczelinowe jest natychmiast gotowe do szybkiego czyszczenia.

SZYBKIE PARKOWANIE I JAZDA

  1. Czy podczas odkurzania musisz odbierać telefon? Gotowe! W razie potrzeby H-FREE 500 można tymczasowo * zaparkować w pozycji pionowej, aby umożliwić wygodne zarządzanie szybkimi zadaniami.
  2. Gdy odkurzacz jest używany i serwisowany, można go tymczasowo zaparkować w pozycji pionowej na podłodze. Jeśli jednak zostanie pozostawiony bez nadzoru, należy go przechowywać na uchwycie ściennym

DOŁADUJ GDZIEKOLWIEK

Dzięki wymiennej baterii możesz ładować H-FREE 500 w dowolnym miejscu w domu. Nie ma potrzeby pozostawiania odkurzacza w pobliżu gniazdka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz