Konsultant Search Engine Optimization posiadający nad wyraz duże doświadczenie

Kris Gomula to ekspert Search Engine Optimization mający nad wyraz imponujące doświadczenie. Do tej pory zatrudniony był on w agencjach na terenie Europy oraz w Ameryce Południowej. Agencia SEO jaką prowadzi proponuje klientom pozyskanie nad wyraz dobrych rezultatów, ze względu na to, że wdrażanie a także rozwój, plus sprawdzanie działań w sieci nie mają dla niego jakichkolwiek zagadek. Polski ekspert posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim oraz hiszpańskim.

Z tego względu może udzielać pomocy zleceniodawcom nie tylko z Chile, lecz również z wielu innych krajów. Każdorazowo oferuje wielokierunkowe metody Search Engine Optimization, zapewniając klientom duży ruch na witrynie biznesu albo innej działalności jaką zarządzają. Kris Gomula posiada wykształcenie na równi odnośnie web designu, jak i marketingu wraz z zarządzaniem. Można oczekiwać na to, że ekspert będzie zajmować się nie tylko Search Engine Optimization, ale też promocją, czy ulepszeniem struktury konkretnej strony, aby nawigacja była łatwiejsza. To spowoduje, że internauci, jacy znajdą się na konkretnej stronie będą w większym stopniu zachęceni do kupienia określonych towarów, zagłębiania się w treść tekstów, skorzystania z konkretnych świadczeń, czy też zaglądania na dalsze podstrony a także polecania konkretnej strony pozostałym osobom, jakie należą do grupy docelowej.

Sfery prosperowania Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, analizy SEO, doświadczenie użytkowników, User Interface, content marketing, CRO, strategie AdWords, e – mailowe kampanie marketingowe, strategie wykorzystywane w mediach społecznościowych, analiza internetowa. Dzięki umiejętnościom wskazanego specjalisty można rzeczywiście odkrywać potencjał określonej witryny. W związku z tym, jeśli ktokolwiek czuje, że jego witryna wymaga pomocy, ma mało odwiedzin lub jego efekty sprzedażowe nie są zadowalające, to powinien decydować się na nieodpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego wynikach a także po zaznajomieniu się ze stylem wykonywania obowiązków specjalisty SEO na pewno zdecyduje się na współpracę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz