Kuce i warkocze – odmładzająca fryzura

Lato to okres szaleństw, przede wszystkim w modzie oraz jak najbardziej we włosach. Ostatecznie nie musimy ich więzić pod czapkami, opatulać szalikami, możemy wypuścić je na wolność i zezwolić na życie własnym życiem. To pora roku, która kusi odcieniami, wywołuje, że mamy znacznie więcej odwagi na eksperymenty. Skutkiem tego także jeśli nawet do tej pory nie należałyśmy w żadnym razie do popleczniczek strojenia głowy, to najwyższa pora się przełamać oraz pobawić prywatną fantazją.

Współczesna oferta daje tak ogromny wachlarz wyboru, iż mamy naprawdę ogromne pole do popisu. Małe oraz gigantyczne kwiaty, spinki, wsuwki, opaski, kokardy-wszystko jest dozwolone oraz pożądane. I zapewnia idealna wrażenie, z przyciąganiem spojrzeń męskich włącznie. Na topie od kilku sezonów jest min. styl romantycznej hipiski. Ta innowacyjna, z lat 60-tych, nosiła żywe kwiaty we włosach, a jej włosy były płaskie oraz bez życia, jak u nimfy. Współczesna ma energię w sobie oraz na głowie. Skutkiem tego dla wzmocnienia efektu zalecane jest podkreślenie naturalnego skrętu za pomocą kremu, wysuszenie włosów tuż przy opuszczeniu ich w dół, a później ich wyszczotkowanie. Wystarczy prosta opaska z kwiatem i olśniewająca fryzura sezonowa gotowa.

Kokardy kojarzą się z idyllicznymi latami dziecięcymi, jednakowoż także z gadżetem, który jak bumerang wraca co jakiś czas do świata mody. Przynajmniej raz na parę sezonów robi furorę, w rozmaitych wcieleniach, więcej o tym na stronie internetowej odmładzające fryzury dla 40 latki. Od czasu do czasu spotyka się ją w formie ozdoby torebki, na breloku do kluczy lub ewentualnie samochodu, w wielu przypadkach w formie spinki, jeszcze innym wspólnie bezpośrednio na ubraniu. Też fryzjerzy sięgają po nią chętnie, z tym, iż jest ona o wiele mniej formalna, aniżeli ta na warkoczach z dawnych czasów.

Jako tworzywo preferuje się tiul lub też inne, niezobowiązujące materiały, pozwalające na nieskrępowaną zabawę tworzywem oraz kształtem. Dekoracje do włosów formie kokard imponują ferią barw oraz zaradnością. Te najprostsze, na jakie pozwolić sobie może każda dziewczyna z gwarancją ładnego efektu, są opaski do włosów. Wolno je kupić w postaci wieczorowej (ażurowe, metalowe, srebrne, z piórami), jak i wersji dziennej, lekkiej oraz z przymrużeniem oka. Ostatnim szlagierem są kokardy z włosów, jaki to pomysł wylansowały Lady Gaga oraz Paris Hilton. W internecie udostępnianych jest wiele instruktaży, jak wykonać ją sobie samodzielnie, można także sięgnąć po gotowe ozdoby z dodatkiem naturalnych włosów oraz już możemy poczuć się jak celebrytka z gazet. Drobna rzecz, a dodaje optymizmu i cieszy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz