Maksymalna uciecha z picia kawy

Prawdziwa uciecha z picia kawy jest zapewniona, podczas gdy zakupi się Ekspres Jura, czyli automatyczny ekspres ciśnieniowy. Wywodzące się ze Szwajcarii ekspresy, które można zamówić w punkcie sprzedaży Broda cechują się perfekcyjną jakością. Wybrane modele opracowane są na bazie unowocześnionych technik, dzięki czemu jest okazja faktycznie poczuć, że smak kawy wyraźnie różni się od takiej, jaka zrobiona jest w standardowych warunkach lub przy użyciu innego rodzaju ekspresu. W modelach wskazanych ekspresów wszystko jest obmyślone precyzyjnie: łatwa obsługa wyświetlacza tekstowego, wykorzystanie pokrętła o zoptymalizowanej użyteczności, nieskomplikowany sposób obsługi całego ekspresu. Moduł programowania jest opracowany według nowoczesnych standardów, jakie wprost można traktować jako prekursorskie. Wystarczy w takim razie tylko kilka ruchów, by móc chwalić się kawą na tyle {dobrą|smaczą|smakowitą jak z dłoni zawodowego baristy. Można zrobić aż 6 rodzajów kw, świeżych, delikatnych i aromatycznych. Ziarna kawy zmielone są wręcz błyskawicznie, ze względu na wykorzystanie doskonałych kątów cięcia.

Espresso o wyśmienitym posmaku można pozyskać, z uwagi na użycie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Rewolucyjna technika zoptymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybkich sekwencjach. W rezultacie, z pozyskanej gramatury zmielonej kawy można pozyskać 100% posmaku i aromatu.

W ekspresach Jura zastosowany jest także Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS ochrania ekspres automatyczny przed osadami z kamienia a także wyeliminuje z wody substancje, jakie mogłyby oddziaływać źle na jej posmak oraz zapach. Ze względu na to, że filtr działa w zgodzie z regułą przepływu grawitacji, w każdej sytuacji filtruje jedynie tę ilość wody, jaka jest potrzebna do zrobienia wybranej przez posiadacza sprzętu kawy. Wyczyszczenie unowocześnionego ekspresu jest równie łatwe jak przyrządzanie specjałów kawowych. Wystarczy nacisnąć właściwy przycisk, żeby załączyć połączone ze sobą moduły do płukania oraz czyszczenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz