Opcja dla fanów Aperolu – Ramazzotti Spritz

Aperol to trunek, jaki już od jakiegoś czasu wiedzie prym. Tym bardziej pośród kobiet, o wysublimowanych gustach smakowych alkoholi. Opłaca się wobec tego wiedzieć, że pojawiła się opcja dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na stronie Tragos Del Mundo można znaleźć kompletny przepis. I przekonać się, że wykonanie nie jest trudne. Od razu pod sposobem przygotowania można znaleźć również odnośniki do następnych trunków, o zbliżonych nutach smakowych.

Z tego powodu warto zaglądać pod link https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ oraz nabrać przekonania, że pojawiło się coś na równi dobrego jak kultowy Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym smaku a także dobrym zapachu. Jest to napój lżejszy, a więc smakuje szczególnie w gorące wakacje. Wyjątkowa receptura opiera się na smaku róży chińskiej i kwiatu pomarańczy. Jest to faktycznie nietuzinkowe połączenie smakowe. Napój ten idealnie zastępuje Aperol. Miłośnicy słodszych oraz musujących napojów nie zawiodą się, gdy posmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus oraz spora ilość lodu.

Wykonanie nie jest skomplikowane i nie zabiera dużo czasu. Do dużej szklanki wsypuje się lodu. W następnej kolejności jedną trzecią szklanki należy uzupełnić różową przystawką Ramazzotti. Do szklanki dodaje się preferowane wino musujące. Na końcu, uzyskany trunek można udekorować kilkoma listkami mięty. Uzyskany smak jest szczególnie rześki. Miłośnicy lekkich trunków zaakceptują taką opcję. Tym bardziej panie, dla których ważne jest to, aby posmakować czegoś lekkiego, a równocześnie odżywczego. Nie można ukryć, że Ramazzotti Spritz to świetna alternatywa na spotkanie w gronie przyjaciółek albo na imprezę ze znajomymi w gorący dzień. Pewne jest, że jeżeli ktokolwiek raz posmakuje tego trunku, to na stałe zapisze się do karty jego ulubionych koktajli alkoholowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz