Opcja pobierania krwi w wyspecjalizowanym zespole gabinetów lekarskich w Suchym Lesie

Możliwość pobierania krwi w profesjonalnym zespole gabinetów lekarskich na terenie Suchego Lasu to bardzo dogodna możliwość dla licznych chorych, szczególnie, że zwykle jest bazą do wykonania wnikliwej diagnostyki. Jest to także następny argument poświadczający o tym, że BLUMEDICA to ośrodek, w jakim można sobie pozwolić na wieloaspektowe leczenie. Punkt Pobrań Diagnostyka Suchy Las otwarto w tym celu, żeby mieszkańcy z Suchego Lasu i z okolic mieli okazję bez problemów robić diagnostykę laboratoryjną.

Każde punkt pobrań Suchy Las toczy się w ramach współpracy z firmą Diagnostyka Laboratoria Medyczne. W rezultacie, klienci mogą liczyć na szybki okres zrealizowania badań jak i mogą mieć przekonanie, że pozyskane wyniki okażą się rzetelne. Placówka oferuje pacjentom możliwość wykonania dużego katalogu badań laboratoryjnych. Są to: badania podstawowe, badania moczu i kału, GGTP, specjalistyczne badania krwi, diagnostyka infekcji, T4, markery nowotworowe, wyznaczanie grupy krwi, monitoring cukrzycy, albo diagnozowanie niedokrwistości.

Ponadto, można decydować się na dużo innych badań, zależnie od tego, co zleci specjalista. Sporym ułatwieniem jest to, że wszystkie z podanych badań można zrealizować w placówce, kiedy jest się pod opieką konkretnego lekarza. To przyspiesza leczenie. Punkt badań jest czynny we wszystkie środy, w podanych odgórnie godzinach. Kosztorys za usługi komercyjne oraz w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia podany jest na stronie internetowej ośrodka.

Wyniki badań opublikowane są najczęściej tego samego dnia, w godzinach wieczornych. Pacjent może się z nimi zaznajomić po zarejestrowaniu do specjalnego panelu. W następnej kolejności, może je ściągnąć oraz wydrukować jako plik PDF. Można też odbierać wyniki w gabinecie lekarza. Wszystkie badania przeprowadzane są w bezpiecznych okolicznościach. Mieszkańcy z Suchego Lasu opcję pobrania krwi w profesjonalnym zespole gabinetów medycznych BLUMEDICA bardzo chwalą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz