Opcja wynajmu długoterminowego samochodów klasy premium z wypożyczalni Flix Cars

Opcja wynajmu długoterminowego samochodów luksusowych z wypożyczalni Flix Cars to wybrana z opcji z jakich można korzystać obok wynajmu okazjonalnego oraz krótkoterminowego. Konkretne auto jak na przykład wynajem samochodów wilanów można wynająć w przedziale czasowym od dwóch do czterech lat. Kwota za ten wynajem jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Najczęściej zasady wynajmu ustalone są po niedługiej dyskusji z klientem i zapoznaniu się z jego preferencjami.

Klienci mają do wybrania luksusowe modele producentów europejskich i amerykańskich w różnych opcjach nadwozia. Podczas wynajmu długoterminowego mają zapewnioną pełną opiekę: od ubezpieczenia, przez zmianę opon aż po serwis. Wynajem długoterminowy zalecany jest kierowcom, którzy nie chcą się zaangażować w kredyty albo w leasing. Nie muszą też martwić się wizytą u mechanika, przeglądem, a najem wybierają z opcją przedłużenia, jeśli tylko będą mieć taką chęć. To wygodna forma korzystania z pojazdu, bez zobowiązania się do kupna.

Stała kwota za wynajem pozwoli planować osobisty budżet albo koszty firmowe. Przede wszystkim z wynajmu długoterminowego korzystają właściciele firm, dla których zakup paru samochodów dla firmy mógłby być problematyczny.

Po zakończeniu umowy wynajmu mogą wymienić flotę na nową albo kupić samochody. Wypożyczalnia zajmie się kompletną obsługą samochodów służbowych, co jest komfortowe dla właścicieli przedsiębiorstw. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest również klientom indywidualnym, którzy preferują nowe samochody, aczkolwiek nie mają zamiaru się obarczać długim zobowiązaniem finansowym.

Wypożyczone auta są zadbane, technicznie sprawne i w pełni wyposażone. Samochody można rezerwować przez witrynę w parę minut, co jest komfortowe. Walory wynikające z wynajmu samochodów klasy premium to: możliwość korzystania z kompletnego ubezpieczenia, możliwość wyboru auta zastępczego, wynajem door2door, opcja przywiezienia samochodu na lotnisko Chopina lub na lotnisko Modlin oraz zero kaucji. Każdy, kto potrzebuje auta w zakresie wynajmu długoterminowego lubkrótkoterminowego, powinien sprawdzić tę ofertę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz