Parę rad w jaki sposób podniecić kobietę?

Faceci na całym globie chcieliby zapoznać meandry kobiecej seksualności, w szczególności zaś te, jakie podpowiedzą im, jak oczarować kobietę. Naturalnie trudno jest jednoznacznie dać odpowiedź na tak zadane pytanie, pomimo tego istnieją złote zasady, jakie wspomogą panom na osiągnięcie sukcesu w dziedzinie seksualnego zaspokojenia kobiet. Powiada się, że facet oraz kobieta są jak ogień i woda.

Rozwijając ten skrót myślowy, można ogłosić, że rozpalić ogień jest niezmiernie łatwo oraz zajmuje to niezmiernie niedużo czasu, niemniej jednak podgrzać wodę jest znacznie trudniej, a oraz czas pomocny do jej zagotowania jest znacznie dłuższy niż czas potrzebny do wzniecenia ognia. Tak właśnie wygląda tez podniecanie kobiet i mężczyzn. W praktyce wygląda to przeważnie w ten sposób, że czas pomocny na całkowite zaspokojenie seksualne mężczyzny jest wyłącznie czasem, który kobieta traktuje jako grę wstępną. Dlatego właśnie kolosalna liczba kobiet nie jest w stanie osiągnąć szczytowania w trakcie wspaniałego stosunku płciowego.

Damy mają nadzwyczaj wyczulone wszystkie zmysły. Skutkiem tego oczywiście sukcesem seksualnego podniecenia ma prawo się zakończyć każde pobudzanie tych zmysłów. Zwłaszcza czułe są na dotyk. Godne spróbowania jest głaskanie kobiet, całowanie, dotykanie, pieszczenie różnych części ciała. Stuprocentowym aktywowaniem kobiet jest prawidłowo wykonany masaż erotyczny. Kolejny zmysł kobiety, które pobudzenie owocuje podnieceniem, jest słuch. Wystarczy szeptać do ucha lekko nieprzyzwoite słowa, żeby już po krótkim czasie posiadać w ramionach rozpaloną oraz podnieconą kobietę. Mężczyźni, którzy zastanawiają się, jak podniecić kobietę przy pobudzeniu zmysłu wzroku, muszą odważyć się na sensualny striptiz. Widok rozbierającego się mężczyzny, tańczącego w rytm zmysłowej muzyki i poruszającego seksownie biodrami, zapewne każdą damę wprawi w stan prężnego podniecenia. Podobne wyniki zapewnia oglądanie filmów erotycznych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz