Pierwsza randka – których błędów nie popełniać?

Pierwsza randka jest tym, co niesamowicie sporadycznie wywołuje przychylne emocje. Mało jest więc osób lubujących się w chodzeniu na nie. Z drugiej zaś kwestii nie można ominąć pierwszego spotkania i umówić się od razu na drugie. Kolejność musi zostać zachowana. Jeżeli pragniemy być z dziewczyną w związku, powinniśmy przejść przez ten paskudny etap: pierwszą randkę. Co poniektórzy mogą się oburzyć: jak to? Pierwsze randki są kiepskie? Niby dlaczego? – odpowiedź jest prosta: na pierwszej randce napotykają się dwie osoby, które z założenia nie wiedzą nic na swój temat, a chciałyby z tą drugą figurą skonstruować miłosną relację.

Przecież to się kupy nie trzyma! Gdyby to jeszcze były dwie osoby tej samej płci, to z pewnością jakoś by się dogadały. Jednakże na randkę idzie mężczyzna z kobietą, Marsjanin z Wenusjanką – to z założenia już nie ma ogi. A niemniej jednak każda para ma pierwszą randkę za sobą oraz żyją, dogadują się oraz wspominają ze rechotem dawne czasy, kiedy tak właściwie to oczywiście na pierwszej randce oboje usiłowali zrobić na drugiej osobie jak optymalne wrażenie…

Pierwsza randka jest zawsze pełna pozorowania, przezorności oraz kultury. Kiedy tak właściwie pary po latach wspominają swoje pierwsze umówione spotkanie, jest to temat wywołujący rozbawienie i masę śmiechu – także osób postronnych. Często okazuje się, że małolat godzinami trenował nazwy francuskich dań podawanych w restauracji, dokąd zaprosił swą wybrankę, a ona oraz tak nie mogła niczego przełknąć oraz marzyła o hamburgerze i frytkach. Oboje zachwalali podane wytrawne wino, a tak w istocie smak przypominał obojgu denaturat. Silili się przy tym na rozmowy o francuskiej kuchni, choć żadne z nich nie miało o tym pojęcia. Kiedy tak właściwie w końcu po kolacji oraz spacerze po parku zaczęło mu burczeć w brzuchu, wybuchli śmiechem oraz ona przyznała się, że także jest głodna. Wówczas dopiero otworzyli się przed sobą oraz przyznali się do swej miłości do hamburgera i frytek serwowanych w budce koło parku. I tak w rzeczy samej dopiero w tym momencie – gdy zajadali się frytkami – zaczął się ich prawdziwy związek, a zakończyła beznadziejna pierwsza randka.