Profesjonalna firma szkoleniowa, nastawiona na przyszłościową efektywność pracy uczestników szkoleń

Gamma to profesjonalna marka szkoleniowa, ukierunkowana na przyszłościową produktywność pracy kursantów. Dużym walorem podanej marki jest to, że w tej chwili szkolenia odbywają się także w trybie online lub mogą przyjąć formę hybrydową. Wiodąca problematyka kursów krąży wokół zagadnień takich jak: sprzedaż i obsługa klienta, efektywność osobista, szkolenia dla HR, przywództwo i zarządzanie, szkolenia dla administracji lub Team Building Edutainment.

Trenerzy, którzy stworzyli w tej firmie zgrany team to eksperci, którzy mogą pochwalić się licznymi poleceniami. Zaprezentowana firma szkoleniowa ma na swoim koncie sporo zrealizowanych szkoleń oraz mnóstwo dobrych opinii. Motto firmy Gamma brzmi: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Uwydatnia ono w pełni ukierunkowanie do wdrożeń i projektów rozwojowych. Prelegenci podczas każdego szkolenia nastawieni są na dostarczanie pozytywnej zmiany na pułapie: wskaźników biznesowych, wyników badań albo obserwowanej różnicy w zachowaniu uczestników.

Na początku każdy trener rozpoznaje wymagania uczestników i ich przełożonych, na podstawie jakich ustala cele oraz działania umożliwiające wdrożyć nowe umiejętności w praktykę zawodową. Nastawienie szkoleniowców przekłada się na motywację kursantów oraz umożliwia osiągać zadowalające efekty. Jeszcze przed rozpoczęciem projektu uczestnikom zadawane jest pytanie: „Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty?”. Cele definiowane są tak, aby potem można było z satysfakcją przedstawiać rezultaty wszystkich projektów. Z techniką pracy oraz wartościami Gamma można zaznajomić się na witrynie internetowej. Ponadto, na stronie zamieszczona jest Strefa Wiedzy. Obejmuje ona kilka elementów: raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek, a także materiały video. Content podzielony w poszczególne podkategorie pomoże kursantom w lepszym przyswojeniu wiedzy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz