Przedłużanie rzęs – najczęściej zadawane pytania

Dla kogo i kiedy jest to właściwe? Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, które chcą uzyskać wspaniały wygląd bez używania tuszu do rzęs. Rzęsy nadają się również dla starszych pań, które chcą się starzeć z elegancją. Glony mogą odmładzać Cię przez wiele lat !! Ponadto rzęsy nadają się na wyjątkowe okazje takie jak ślub, bal itp.. Dla wszystkich, którzy chcą być idealni w …Możesz wybrać wygląd oka według własnych życzeń i możliwości. Wygląd dynamiczny, uroczy, wyrazisty, naturalny, dyskretny… działanie odżywki do rzęs

Dlaczego go polecam i gdzie widzę jego zaletę?

Dzięki przedłużonym rzęsom nie musisz się o nic martwić, wystarczy nałożyć makijaż, przypudrować i wyjść na ulicę.

Rzęsy pozwalają łatwo uzyskać fantastyczny wygląd, 100% efekt tuszu nieosiągalny.

Zaoszczędzisz czas na makijaż, demakijaż, uzyskasz z nimi świetną ekspresję nawet bez codziennej pielęgnacji.

Rozmyty tusz do rzęs i makijaż już Ci nie przeszkadzają.

Algi są sterylne i hipoalergiczne, nie zawierają substancji chemicznych.

Unikalny klej, który pozostaje elastyczny i elastyczny nawet po wyschnięciu.

Mamy różne długości, kolory, grubości (0,15-0,25), krzywizny (J, B, C, D) i materiał.

Dzięki przedłużonym rzęsom możesz bezpiecznie cieszyć się popularnymi codziennymi czynnościami, takimi jak sport, prysznice, pływanie w morzu i sauna.

Własna linia produktów z dbałością o przedłużenie efektu pięknych alg, które znajdziesz w katalogu tutaj.

Jak działa aplikacja?

Najpierw uratuję Cię wygodnie, abyś czuł się komfortowo, a potem przejdziemy do samej aplikacji. Dolną powiekę pokryję płatkiem ochronnym, który dodatkowo odżywi okolice oczu. Nie używam tanich papierowych taśm, które rozrywają rzęsy! Dzięki tej metodzie pojedyncze rzęsy syntetyczne przykleja się bezpośrednio do Twoich naturalnych rzęs. Używam specjalnych klejów, które są bardzo trwałe i dzięki którym Twoje rzęsy będą trwać dłużej. Dzięki temu klejowi nie musisz się w żaden sposób ograniczać! Nałożenie na rzęsy metody rzęs jest bezbolesne i odprężające.

Jak długo trwa aplikacja?

Jest to bardziej czasochłonna metoda. W zależności od ilości sklejonych rzęs nowe rzęsy ok. 1,5 – 2 godziny. Uzupełnienie następnie ok. 30 minut. – 1 godzina. Aplikacja dolnych rzęs 15 – 30 minut. Aplikacja wielowymiarowych alg 3 lub więcej godzin / może nastąpić jednego dnia lub rano o 1,5 godziny i następnego dnia lub wieczorem przez resztę dnia. Aplikacja pęczków przez 20 – 45 minut.

Jak długo utrzymują się rzęsy?

Tutaj zależy to od twojego cyklu wymiany rzęs. Glony mają trzy etapy rozwoju, „dojrzałość” i wypadanie, co oznacza, że ​​nowe glony, które obecnie rosną, wypierają glony pierwotne. Średnia z całego cyklu trwa średnio 60-90 dni. To około 6 tygodni. Jest to jednak skrajna granica, do której należy dokonać wymiany. Jednak, aby Twoje rzęsy były piękne, lepiej zmieniać je między 3 tygodniami. Uzupełnianie odbywa się poprzez przyklejanie innych syntetycznych alg do nowo wyrosłych alg. To zawsze zależy tylko od tempa wzrostu Twoich rzęs.

Gdy tylko naturalna alga wypadnie, wraz z nią wypadnie sztuczna alga. To naturalny cykl rzęs, idealnie polecam uzupełnianie po 2-3 tygodniach, aby rzęsy nadal były piękne. Zasadą dodawania jest korekta i sklejenie rzęs, które wypadły podczas cyklu i urosły nowe rzęsy. Możesz przedłużyć żywotność rzęs specjalnymi utrwalaczami, które kupujesz u mnie, przedłużając tym samym ich trwałość i mocniej lśniąc.

Wszystkie polecane i testowane przeze mnie produkty można znaleźć tutaj w katalogu.

Przeciwwskazanie. Zapalenie spojówek, ziarno jęczmienia, alergie i nadwrażliwość (zwiększone łzawienie, swędzenie oczu), egzema w okolicy oczu. Instrukcje przed aplikacją. 24h nie nakładaj tuszu do rzęs przed aplikacją. Przyjdź do aplikacji bez makijażu i nie używaj żadnego kremu.

POST-APLIKACJE I DŁUGOTERMINOWE ZALECENIA EFEKTÓW

48 godzin po zastosowaniu alg unikać kontaktu z wodą, parą i solarium.

Rozczesz rzęsy szczoteczką do rzęs.

POLECAM makijaż na bazie WODY LUB ŻELU. OCZU I OCZU NIE USUWAĆ płynem do demakijażu na bazie mleczka, olejków, kremów. Twój szampon NIE MOŻE zawierać glikolu.

Nie pocieraj niepotrzebnie oczu i unikaj spania na poduszce podczas snu.

UNIKAJ WODOODPORNEGO ŁATWYEGO I OLEJOWEGO MAKIJAŻU!

Polecam stosować produkty odżywcze – witaminy na algi, które kupujesz u mnie.

Wszystkie polecane i testowane przeze mnie produkty można znaleźć tutaj w katalogu.

Jeśli przestrzegasz tych zasad, nie musisz unikać jakichkolwiek czynności, do których jesteś przyzwyczajony.

Dla dłuższego efektu polecam utrwalacz do rzęs (kupiony u mnie)

Używane materiały, kleje i ich bezpieczeństwo

Współpracuję z wiodącymi światowymi markami: B-Lashes Stylist & Care, Noble lashes, JB LASHES, VIOLET LASHES.

Rzęsy z jedwabiu syntetycznego, rzęsy z norek syntetycznych, włosie z norek, rzęsy W, rzęsy Y, kępki.

Rzęsy czarne lub naturalne, na wysoki połysk, lekkie i bardzo wysokiej jakości.

Płatki ochronne pod oczy (nie używam tanich taśm papierowych, ale specjalnych płatków żelowych, które po nałożeniu przyjemnie chłodzą okolice oczu. Płatki działają jak odżywcza, ujędrniająca, przyjemnie chłodząca maska ​​z zawartością kolagenu, która działa również przeciw zmarszczkom pod oczami ).

Kleje specjalne (nie używam tanich klejów azjatyckich, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia Urządzenia posiadają wszystkie certyfikaty i są przebadane przez Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego w Pradze i dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej. W związku z tym, że kleje nie są sprzedawane osobom bez profesjonalnego przeszkolenia, nie trzeba się martwić o ich stosowanie, gdyż nie będzie kontaktu z oczami ani okolicą oczu.)

Klej dla alergików, klej z witaminami (za dopłatą oferujemy luksusowy klej z dodatkiem witamin i dłuższą trwałością dzięki bardzo elastycznym spoinom).

Kleje – produkowane przez jednego z najlepszych producentów klejów na rynek czeski. Kleje zostały przebadane przez Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego w stolicy Pragi, nie zawierają substancji szkodliwych ani alergicznych. Jakość potwierdza odpowiedzialny certyfikat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz