Rzetelna akademia językowa w Zabrzu

ACE to profesjonalna akademia językowa w Zabrzu, w której na lekcje mogą uczęszczać zarówno dzieci, ale też dorośli. Kursy z języka angielskiego z jakimi można się zaznajomić pod adresem angielski do matury w Zabrzu są przygotowywane przez doświadczonych lektorów oraz odpowiadają z góry wyznaczonym regułom.

Każdy, kto zdecyduje uczyć się w tej akademii językowej bez wątpienia może liczyć na pozbycie się barier językowych. Wysokie efekty nauczania wynikają z nie tylko profesjonalnego obycia nauczycieli, lecz także tego że na zajęciach można spodziewać się przyjemnej atmosfery. W efekcie, uczniowie z chęcią rozmawiają w języku angielskim i sukcesywnie zdają egzaminy językowe. Sale na jakich odbywają się zajęcia są przestronne oraz nowocześnie uposażone, co również pozwala lepiej się uczyć. Dla uczących dostępne są pomoce naukowe takie jak tablice bądź FunFloor.

Wykwalifikowana kadra stosuje kreatywne rozwiązania, dzięki czemu nawet takie osoby, które mają małe bariery w porozumiewaniu się są w większym stopniu ukierunkowane na naukę. Każda osoba, której zależy na rozwijaniu posiadanych kompetencji lingwistycznych powinna zgłaszać się w takie miejsce. Wszechstronny pakiet kursów obejmuje między innymi kursy dla młodzieży, przygotowujące do mini matury, czy też do zdawania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Podczas zajęć zastosowana jest immersja językowa, gwarantująca pełne zanurzanie się w języku angielskim.

W ramach propozycjo kursów z języka angielskiego można zapisywać się na zajęcia indywidualne albo grupowe. Grupy językowe liczą do 8 osób, co jest dobre dla uczestników. Za każdym razem grupa dostosowana jest pod kątem metryki a także poziomu wiedzy. Dużą popularnością cieszą się także zajęcia dla studentów, którzy dzięki zajęciom z native speakerem mogą decydować się później na staż albo stypendium za granicą, nie bojąc się braku znajomości języka na wyższym poziomie. Wszyscy uczniowie z każdej grupy mają także opcję otrzymania certyfikatów językowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz