Rzetelne podejście wobec zleceń interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Rzetelne ukierunkowanie wobec spraw klientów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to najlepsza wizytówka wskazanego miejsca. Interesanci mogą oczekiwać na wszechstronną pomoc prawniczą a także przedstawicielstwo w zakresie spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, czy z zakresu prawa pracy. Adwokat Zabrze świadczy pomoc na równi wobec klientów indywidualnych, jak i co do klientów biznesowych. Świadczenia oferowane są na terenie Śląska – przed dostępnymi sądami oraz różnymi organizacjami. Kiedy zaś klienci tego oczekują, to mogą też oczekiwać na pomoc na obszarze całej Polski.

Główną specjalizacją wskazanego adwokata są zlecenia związane z darowiznami. Zleceniodawcy mogą zgłaszać się w sprawach jakimi są: zawarcie umowy darowizny, zabezpieczenie interesów dwóch stron, albo reprezentacja klientów w wypadku kłótni związanych z cofnięciem darowizny tak samo ze strony darczyńcy, ale też przyjmującego darowiznę. Kancelaria doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego ma też spore doświadczenie w obrębie obsługi prawnej klientów korporacyjnych. Przeprowadzane są na przykład sprawy w ramach: dogłębnej analizy wyceny inwestora, poradnictwa inwestycyjnego lub aktualnego doradztwa prawnego w licznych dyscyplinach, w tym też w dziedzinie nowych technologii. Doktor Szymon Solarski stworzył środowisko prawnicze dla wprowadzenia na rynek prawniczy tematycznych aplikacji mobilnych.

Są one przydatne między innymi w oferowaniu usług prawniczych e mailowo albo w tworzeniu mechanizmów prawnych funkcjonowania sklepów online. Adwokat Szymon Solarski posiada specjalizację również w temacie ochrony danych osobowych, bądź w reprezentacji interesantów przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Dlatego, przedsiębiorcy, jacy zdecydują się na współpracę ze wskazanym ekspertem mogą być pewni, że ich interesy będą stuprocentowo zabezpieczone pod względem prawa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz