Simsy nadal słynne – dlaczego?

Wielbiciele popularnej gry strategiczno – symulacyjnej zapewne z niecierpliwością czekali na kolejną jej część. Trzecia część słynnej na całym globie generacji Simów jest pełna innowacyjnych możliwości, jakie zachwycą wszystkich graczy. Od tej pory albowiem grając w Simów możemy między innymi poruszać się po całym mieście, można też tak kierować komponowane postacie, aby odwiedzały bibliotekę, siłownię czy księgarnie. Luźne poruszanie się Simów jest niewątpliwie najogromniejszą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Teraz grając w „The Sims 4” możemy też nawiązywać różne znajomości, co wydaje się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem. To jednak nie koniec nowości, które przygotowali dla nas producenci. „The Sims 4” to też gruntownie nowe aplikacje, dzięki jakim jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na domenie internetowej gta 5 download. Gra wzbogacona została bowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dosyć zajmujące i nadzwyczaj rozbudowane narzędzie, to naturalnie dzięki któremu gracze mogą dosyć szczegółowo określać wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie w takim razie nazywać Simów, modernizować ich rysy twarzy, zrobić niesamowity makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Sprawdź sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, ponieważ każdy chce, by to jego figura była tym doskonałym Simem. Prócz kreatora tworzenia postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on również poprawnie rozbudowany, a i proponuje wiele możliwości.

To naturalnie dzięki tej aplikacji wolno bo samodzielnie dobierać i zmieniać dosłownie wszystko. Śmiało można w takim razie wybierać ulubione barwy, decydować o stylu mebli lub o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak i wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część kultowej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Warto także zanotować, iż w tej edycji Simów pojawiają się też pionierskie opcje, które pozostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (między innymi do drugiej części gry).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz