Zabiegi poprawiające cerę oraz wizerunek

Jest to jedna z w najwyższym stopniu kultowych metod eliminowania zmarszczek mimicznych. Polega ona na wstrzykiwaniu w wyznaczone miejsca twarzy niewielkich dawek preparatu. W większości wypadków jest wstrzykiwane w górne części buzi oraz w sąsiedztwach ust. Polega to na tym, że na pewien czas paraliżuje mięśnie, w rezultacie czego cera w tym miejscu nie marszczy się. Ma jakby wypełnić miejsce, w jakim wytworzyła się zmarszczka. Jest także wykorzystywany jako wypełnianie w celu powiększenia ust. Dzisiaj coraz częściej użytkuje się jad kiełbasiany.

Jest to jedna z części medycyny estetycznej, botoks jest wykonywany w gabinetach medycznych i nie potrzebuje anestezje – przetestuj Vesuna. Nie muszą go wykorzystywać kobiety w ciąży, jak i osoby z chorobami układu nerwowego oraz sercowego, a również z chorobą mięśni. Będzie to zabieg chwilowy oraz wypada go regularnie powtarzać. Iżby nie posiadać żadnych skutków ubocznych, należałoby chodzić do świetnych gabinetów medycznych, w jakich zabieg pozostaje wykonany przez porządnego profesjonalistę.

Będzie to jeden z zazwyczaj użytkowanych zabiegów, a zarazem jeden z w największym stopniu bezpiecznych sposobów na pozbycie się zmarszczek, choć trzeba nie zapominać, iż zabieg ten nie jest trwały i powinien być regularnie próbowany. W dzisiejszych czasach niezwykle atrakcyjnym sposobem na poprawę designu jest medycyna estetyczna. Najpopularniejszy w minionych latach stał się zabieg wstrzyknięcia toksyny botulinowej.

Egzekwuje się go, w celu ograniczenia uciążliwych oraz dokuczających zmarszczek mimicznych, aby skóra na twarzy była ujędrniona oraz gładka. Botox stosowany jest również w leczeniu zakłóceń mięśniowych, u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. W obu przypadkach lek działa tak samo, czyli hamuje przewodnictwo nerwowo – mięśniowe, co prowadzi do całkowitego lub też częściowego rozluźnienia mięśnia. Działanie botoxu inauguruje się po około 36 godzinach od wykonania zabiegu, a trwać może nawet do 3-4 miesięcy. Trzeba zaznaczyć, że po leczeniu są w stanie wystąpić efekty uboczne, takie jak chwilowa bolesność mięśnia, czy ból w miejscu wstrzyknięcia. Przybierają one jednak delikatny charakter i są krótkotrwałe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz